Doporučujeme

SUPER NOVINKA! Objednávky z Avonu bez poštovného a slevou již od 400 Kč!

Objednáváte si z Avonu častěji? Využijte výhod pro registrované a již při objednávce nad 400 Kč neplatíte manipulační poplatek a máte slevu na zboží 10 % oproti katalogovým cenám. Při vyšších objednávkách můžete mít slevu na zboží až 30 %.

Registrujte se zde.

Pokud chcete více informací o registraci a objednávání zboží přímo od Avonu, přečtěte si další praktické informace.

 

Avon Trička na Pochod 2016 v prodeji!

Avon_trička_2016Šestnáctý ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu odstartuje 11. června 2016 ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí v Praze a cílem je ostrov Štvanice. Vstupenkou na Pochod je speciální Tričko proti rakovině prsu 2016. K dámské a dětské variantě jsou přibaleny dekorativní washi pásky,pomocí kterých si Trička upravíte dle vlastních představ.

Dětské Tričko je zmenšeninou Trička dámského a je určeno zejména pro malé holčičky ve věku 4 až 10 let. Stále však platí, že děti do 12 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby ZDARMA! Dámské Tričko je ušito ve dvou velikostech S/M a L/XL a pánské Tričko M/L a XL/XXL. Dětské Tričko má univerzální velikost pro 4 až 10 let. Všechny varianty jsou k dostání za cenu 399 Kč, dětské tričko za 319 Kč.

Objednat si Avon Trička můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře.

 

AVON LUCK EDP 50 ml – SUPER CENA! 490 Kč včetně tělového mléka/spreje! Poštovné ZDARMA!

AVON_LUCK_EDP_50_mlEDP AVON Luck teď můžete mít za 490 Kč i s poštovným! V ceně je zahrnuto stejně parfémované tělové mléko nebo tělový sprej! Objednávejte prostřednictvím katalogu, přes mail lenka@avonita.cz nebo na telefonu 602 557 321. Pokud budete objednávat více zboží a vůně AVON Luck bude ve vaší objednávce, máte poštovné také ZDARMA! (Pokračování textu…)

 

Novinka AVON řasenka Big and Daring za 119 Kč – doporučuje Táňa Pauhofová!

Nová báječná řasenka od Avonu má kartáček pro vytvoření dokonalého objemu a inovativní krémovo-gelové složení. Zakřivený kartáček kopíruje přirozený tvar řas, zatímco jednotlivé štětiny zachytí, oddělí a přesně nalíčí každou řasu. Jemné složení s kolagenem, keratinem a proteiny dodává řasám objem zatímco je zanechává pružné a hebké. Řasenka se nerozmazává, netvoří žmolky a neslepuje řasy! 6x větší objem řas! Ve dvou odstínech black a brown-black. Pokud si objednáte pouze řasenku a zaplatíte předem na účet, bude vás stát i s poštovným pouhých 149 Kč!! Objednávky na lenka@avonita.cz nebo přes elektronický katalog.

 

Novinka AVON Parisian CHIC EDP za 299 Kč, POŠTOVNÉ ZDARMA!

KOUZLO PAŘÍŽSKÉ ELEGANCE!

Vůně byla vytvořena pro ženy, které milují pařížskou eleganci, sebevědomí a smyslnost. Autentická, odvážná a rafinovaná vůně, která dokonale zachycuje styl Paříže. Kombinace jiskřivé vůně ovoce se otevírá ve smyslném květinovém základu a hřejivých spodních tónech, oslňuje smysly a evokuje eleganci. (Pokračování textu…)

 

Tričko na AVON Pochod 2014 – nejlevnější poštovné!

Letos se uskuteční již 14. ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu. Startovat se bude 14. června 2014 ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí v Praze a cílem jsou Žluté lázně. Vstupenkou na Pochod je speciální Tričko proti rakovině prsu 2014, které si lidé sami vybrali na základě hlasování na webu. Dámská Tunika je ušita ve dvou velikostech S/M a L/XL a pánské Tričko M/L a XL. Všechny varianty jsou k dostání za cenu 399 Kč.

(Pokračování textu…)

 

Tričko na AVON Pochod 2014 k objednání!

Letos se uskuteční již 14. ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu. Startovat se bude 14. června 2014 ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí v Praze a cílem jsou Žluté lázně. Vstupenkou na Pochod je speciální Tričko proti rakovině prsu 2014, které si lidé sami vybrali na základě hlasování na webu. Dámská Tunika je ušita ve dvou velikostech S/M a L/XL a pánské Tričko M/L a XL. Všechny varianty jsou k dostání za cenu 399 Kč.

(Pokračování textu…)

 

Novinka sada Avon Instinct za 560 Kč + poštovné ZDARMA

Objednejte u nás nádhernou vůni Avon Instinct a navíc získáze ZDARMA tělové mléko a tělový sprej. Navíc máte poštovné u objednávek, které obsahují tuto vůni úplně ZDARMA! (při platbě převodem na účet).

Je možné objednat pouze EDP Avon Instinct bez  tělového mléka a spreje za 450 Kč, poštovné je také ZDARMA.

Objednávky zasílejte na email lenka@avonita.cz případně objednávejte přímo z aktuálního online katalogu 14.

(Pokračování textu…)

 

Trička na Avon pochod 2013 k objednání!

Trička na rok 2014 objednávejte zde!

Letos se uskuteční již 13. ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu. Kvůli povodním se bude konat netradičně až v září, a to v neděli 8.9. 2013. Startovat se bude ve 12 hodin na Staroměstském náměstí a cílem budou Žluté lázně. V rámci pochodu vystoupí Gipsy.cz, David Deyl, Monika Absolonová, Tonya Graves a MIG 21.

Vstupenkou na Avon Pochod 2013 je tričko proti rakovině prsu, jehož dámskou variantu pro tento ročník po úžasném loňském úspěchu opět navrhla módní návrhářka Taťána Kovaříková. Tričko má jednu univerzální velikost a stojí 399 Kč.

(Pokračování textu…)

 
css.php