Zkušenosti ze života Avon Lady

Zvažujete zda se zaregistrovat u Avonu? Zajímají vás reálné zkušenosti a ne jen reklamní prohlášení?

Jako Avon Lady jsem registrovaná už zhruba 15 let. Na pozici Avon koordinátorky, která si buduje tým Avon Ladies působím již více než 7 let. Pokusím se objektivně popsat svůj názor na některé časté dotazy ohledně Avonu. Zaregistrovat mohu zájemce po celé republice, čímž se stanete součástí mého týmu a ráda vám poskytnu veškerou podporu a informace, které budete na vaší cestě s Avonem potřebovat. Registrovat se samozřejmě můžete i někde jinde (třeba na oficiálním webu Avonu), ale nic se tím nezmění, protože bude kontakt automaticky předán příslušné koordinátorce a následný postup bude zcela stejný. Po vyplnění kontaktních údajů se vám obratem telefonicky ozvu a domluvíme se na zaslání potřebných materiálů (např. katalogů) a společně dokončíme registraci (ověření bydliště a data narození).

Chcete se nezávazně zaregistrovat? Vyplňte registrační formulář.

 

Kolik stojí registrace k Avonu? Musím objednávat z každého katalogu?

Za registraci k Avonu se nic neplatí! I když třeba delší dobu neobjednáváte, tak neplatíte žádný obnovovací poplatek. Objednáváte tak často, jak sama chcete. Samozřejmě je “výhodnější” objednávat každou kampaň, protože tak budete mít k dispozici stále aktuální katalogy, můžete se zapojit do dlouhodobějších motivací atd., ale jak jsem psala, je to jen na vás. Některé Avon Ladies objednávají například každou druhou kampaň, jiné jednou za čtvrt roku a některé jen jednou za rok na Vánoce. Pokud potřebujete katalog, je vždy snadno dostupný v elektronické verzi na internetu nebo vám ho vaše koordinátorka (např. já :-)) po domluvě zašle.

Chci se nezávazně zaregistrovat!

 

Kolik je sleva na objednané zboží?

Sleva na zboží se u Avonu počítá podle výše objednávky:

  • Objednávka nad 550 Kč – sleva 10 %
  • Objednávka nad 950 Kč – sleva 15 %
  • Objednávka nad 2 300 Kč – sleva 20 %
  • Objednávka nad 3 300 Kč – sleva 25 %
  • Objednávka nad 7 300 Kč – sleva 30 %

Příklad: Objednám si zboží z Avonu za 2 300 Kč. Na faktuře z Avonu budu mít slevu 20 % a za zboží tedy zaplatím 1 840 Kč. Rozdíl mezi tím (tedy 460 Kč) je můj výdělek.

Chci se nezávazně zaregistrovat!

 

Jak je to s nízkými objednávkami do 550 Kč?

Pokud si objednáte zboží za méně než 550 Kč, tak je k objednávce účtován poplatek 50 Kč a nemáte na zboží žádnou slevu (pokud jste ale v předchozí kampani objednali a měli nárok na slevu, tak ji máte garantovanou i v další kampani,a to i pokud je objednávka nižší než 550 Kč).

Příklad 1: Objednám si zboží z Avonu za 450 Kč. Na faktuře z Avonu nebudu mít žádnou slevu a navíc zaplatím manipulační poplatek 50 Kč. Ve výsledku tedy zaplatím 500 Kč.

Příklad 2: Objednám si zboží z Avonu za 550 Kč. Na faktuře z Avonu budu mít slevu 10 % a manipulační poplatek se již neplatí. Ve výsledku tedy zaplatím 495 Kč.

Z uvedených příkladů je zřejmé, že se často vyplatí raději do objednávky něco přidat a objednat alespoň za 550 Kč než si objednat zboží třeba jen za 450 Kč. Nakonec totiž zaplatíte téměř stejnou částku, ale navíc můžete mít nějaké hezké zboží.

Chci se nezávazně zaregistrovat!

 

Jak je to s doručováním zboží? Jaké se platí poštovné?

Zboží je doručováno poměrně rychle, 2 – 3 pracovní dny po fakturaci objednávky. Objednat si ho můžete buď na poštu (výdejní místo) nebo na adresu. Při objednání na poštu jsou všechny objednávky nad 1 500 Kč doručovány zdarma, za objednávky v rozmezí 550 – 1500 Kč se platí poplatek 20 Kč a k objednávkám za méně než 550 Kč je navíc účtován manipulační poplatek 50 Kč. U objednávek na adresu se nad 550 Kč hradí poštovné 45 Kč, nad 3 300 Kč je pak doručení doručení zdarma. Zboží v tomto případě doveze přímo kurýr Avonu.

Existuje také možnost expresní objednávky na adresu, a když objednáte do 9:00, tak dorazí balíček už následující den po fakturaci. Doručovací poplatek je v tomto případě 55 Kč.

Chci se nezávazně zaregistrovat!

 

Jak je to s placením zboží?

Zboží se objednává na fakturu a tu je třeba zaplatit do dvou týdnů (převodem na účet, hotově na poště, atd). Avon také automaticky upozorní přes SMS, že je nejvyšší čas zaplatit, protože pokud se zpozdíte o déle než 6 dnů, tak je započítáno penále a po 15 dnech další. Můžete si také zboží objednat na dobírku, kdy balíček zaplatíte hned při převzetí a poplatek je sice 30 Kč, ale zase pak nemusíte platit za složenku :-).

Chci se nezávazně zaregistrovat!

 

Jak je to s vracením zboží?

Společnost Avon poskytuje 100% záruku na zakoupené zboží. To znamená, že zboží lze do 3 měsíců od zakoupení vrátit (je k tomu formulář), může být i načaté, ale ne více než z 1/3 vypotřebované. Lze vrátit i zboží, které si např. někdo objedná a nechce vám ho potom zaplatit atd. Poštovné za vrácené výrobky ale hradí přímo Avon Lady. V případě, že se jednalo o zaslaný vadný výrobek, tak můžete nárokovat i proplacení poštovného. Na nekosmetické zboží je záruka standardně 2 roky. Ale pozor, je třeba mít uschovanou fakturu s danou položkou.

Chcete se zaregistrovat k Avonu? Vyplňte nezávazně registrační formulář a co nejdříve se vám ozvu.

Máte další dotazy? Neváhejte se zeptat, případně mě můžete osobně kontaktovat.

css.php