Novinka – Vyživující krémy ANEW NUTRI-ADVANCE za 190 Kč! Poštovné jen 39 Kč.

Vyzivujici_kremy_Anew_Nutri-AdvanceObjevte tajemství dokonalé pleti! AVON nyní představuje novou řadu vyživujících krémů ANEW Nutri-Advance, které mají zvláčňující složení na olejové bázi s komplexem Nutri-3X-Omega s obsahem přírodních omega-3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin. Okamžitě vyživuje pleť do hloubky a dodává jí pocit pohodlí a posiluje ochrannou bariéru pleti před větrem a nízkými teplotami. Je vhodný pro citlivou pleť. Vyberte si krém, který bude odpovídat potřebám vaší pleti. V nabídce je lehký vyživující krém Anew Nutri-Advance pro normální pleť nebo vyživující krém Anew Nutri-Advance pro suchou a velmi suhcou pleť.

Objednávejte prostřednictvím katalogu, přes mail lenka@avonita.cz nebo na telefonu 602 557 321. Pokud budete objednávat více zboží a krém Anew Nutri-Advance bude ve vaší objednávce, máte poštovné za 39 Kč (při platbě předem na účet)!

Použití: Jemně vmasírujte do vyčištěné pleti obličeje, krku a dekoltu. Používejte jednou nebo dvakrát denně (lze používat jako denní i noční krém).

 

css.php