Kupte Anew Clinical PRO s A-F 33 a máte POŠTOVNÉ ZDARMA!

Objednejte u nás úžasné novinky – Vyplňující sérum proti vráskám Anew Clinical PRO za 520 Kč a/nebo Péči o oční okolí ze stejné řady za 300 Kč a máte POŠTOVNÉ ZDARMA (při platbě předem)! Speciální nabídka – sada obou výrobků za skvělých 700 Kč!!

Objednávky zasílejte na email lenka@avonita.cz případně objednávejte přímo z aktuálního online katalogu 15  

Nová řada výrobků Anew s molekulou A-F 33 přináší revoluci v péči pro redukci vrásek a tato inovace byla inspirovaná výzkumem, který získal Nobelovu cenu. Molekula A-F 33 pracuje na jiném principu než dosavadní technologie založené na AHA kyselinách a retinolu. Speciální složení deaktivuje látky blokující kolagen a pomáhá zvýšit jeho produkci. Výsledkem jsou vrásky redukované co do počtu, hloubky i délky.

Výrobky Anew jsou vyvíjeny po mnoho let, aby poskytly výjimečné výsledky, které vám pomohou udržet mladistvý vzhled pleti. Všechny Anew výrobky mají exluzivní složení, která se rychle vstřebávají, a obsahují ty nejúčinnější složky. Výrobky s molekulou A-F 33 se budou po dobu 2 let exluzivně používat pouze vy výrobcích AVON nebo u profesionálních dermatologů.

Vyplňující sérum proti vráskám Anew Clinical PRO

Lehké složení se snadno nanáší, dermatologicky a alergologicky testováno. Používejte ráno a večer, samostatně nebo před aplikací hydratačního krému. Ihned po aplikaci dodává pleti celkově omlazený vzhled.

Vyplňující péče o oční okolí Anew Clinical PRO

Lehké složení je možné použít i pod oční make-up, dermatologicky a opthalmologicky testováno, vhodné i při používání kontaktních čoček. Používejte ráno a večer.

 

css.php